Av. E. Selahattin YANAR

Avukat E. Selahattin YANAR
1972 Tokat doğumludur. İlk, orta ve lise tahsilini Tokat’ta yapmıştır. 1998 Mayıs ayında İstanbul Üniversitesi Hukuk Fakültesi’nden mezun olduktan sonra, Avukatlık Stajını İzmir Barosu nezdinde 1999 tarihinde tamamlamıştır.

Avukat E. Selahattin Yanar, 2002 Şubat ayından beri İstanbul’da yüzlerce hukuki ihtilafta, yerli ve yabancı gerçek kişiler ile özel hukuk tüzel kişilerine profesyonel anlamda avukatlık ve hukuki müşavirlik hizmeti sunmaktadır.

Mesleki tecrübe ve birikimleri ile her türlü uyuşmazlıkta muhtemel çözümlerin yanında oluşabilecek yan sonuçları ve mümkün olabilecek her türlü diğer riskleri olabildiğince muhtelif örnekler vererek ve çeşitli ihtimallere karşı müvekkil ve danışanlarını bilgilendirmiş ve çözüm üreterek aydınlatılmış onaylarını almıştır. Bu bağlamda pek çok uyuşmazlığı da çoğu zaman ortaya çıkmadan önünü kesmeyi kendisine hedef edinmiş ve bu noktada da başarılı sonuçlar elde etmiştir.

Avukatlık mesleğinin gerektirdiği, müvekkillerini ve danışanlarını en iyi ve en kısa çözüme ulaştırırken, dürüstlüğe, kişisel güvene büyük hassasiyet göstererek müvekkiller ve danışanlarının her türlü bilgi ve belgelerini sır saklama mükellefine uygun olarak özenle muhafaza edilmesini de temin etmektedir.

MİSYON

Hukuki katkı sunmak, daha iyi bir hukuki çözüm üretilebilmek, ihtiyaca uygun hukuki faydalar sağlamak için gereken her türlü tedbire işaret ederek mümkün olanları kısa sürede temin etmek.

VİZYON

Müvekkillerimizin hukuki iş ve işlemleri ile hukuki ilişkilerinin en sağlıklı ve en doğru şekilde yönetilmesi, oluşması muhtemel hukuki kaos riskinin azaltılarak olabildiğince önlenmesi, Her türlü hukuki tasarrufta işlem güvenliğinin temin edilerek kurumsal ya da bireysel anlamda beklentilerin karşılanması, Yeterli düzeyde etkin hukuki tedbirleri alabilmek ve Koruyucu Hukuk Danışmanlığı paradigması ile daha az risk, daha çok hukuk güvenliği sağlamak.